Zde můžete sledovat závody v Biatlonu

Biatlon 2017 – Östersund

17:15 hod 29 .11. 2017

Konečné výsledky loňské sezóny ukazují, že individuální závod je specifickou disciplínou, ve které často končí nahoře závodnice, které jinak mezi nejužší špičku biatlonu nepatří. Tento konkrétní závod bude navíc mnohem otevřenější, protože v něm bude zcela určitě chybět česká hvězda Gabriela Koukalová a jistý není ani start suverénky minulého ročníku Laury Dahlmeierové, která ovládla všechny 3 individuály. Němka sice ve Švédsku je přítomná, ale do smíšených štafet nenastoupila a zatím není známo, zda bude startovat v tomto závodě. Při její neúčasti je boj o první pozici absolutně otevřený a vyhrát může kdokoliv, komu se povede střelba.

 

individuální závod žen, 15 km, Östersund

BIATLON – závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Oslo Sleduj živě zde

Startovní listina

1. Franziska Hildebrandová (GER)
2. Veronika Vítková (CZE)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Mona Brorssonová (SWE)
5. Iryna Krjuková (BLR)
6. Ťia-lin Tchang (CHN)
7. Marte Olsbuová (NOR)
8. Julia Schwaigerová (AUT)
9. Irina Varviněcová (UKR)
10. Tiril Eckhoffová (NOR)
11. Mari Laukkanenová (FIN)
12. Eva Puskarčíková (CZE)
13. Marie Dorinová Habertová (FRA)
14. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
15. Vanessa Hinzová (GER)
16. Galina Višněvská (KAZ)
17. Darja Kliminová (KAZ)
18. Selina Gasparinová (SUI)
19. Ivona Fialková (SVK)
20. Julia Ransomová (CAN)
21. Justine Braisazová (FRA)
22. Dorothea Wiererová (ITA)
23. Darja Domračevová (BLR)
24. Maren Hammerschmidtová (GER)
25. Lisa Vittozziová (ITA)
26. Anaïs Chevalierová (FRA)
27. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
28. Baiba Bendiková (LAT)
29. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
30. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
31. Clare Eganová (USA)
32. Magdalena Gwizdońová (POL)
33. Tatjana Akimovová (RUS)
34. Fujuko Tačizakiová (JPN)
35. Dunja Zdoucová (AUT)
36. Rosanna Crawfordová (CAN)
37. Anna Magnussonová (SWE)
38. Franziska Preussová (GER)
39. Olena Pidhrušná (UKR)
40. Monika Hojniszová (POL)
41. Olga Podčufarovová (RUS)
42. Alina Rajkovová (KAZ)
43. Anais Bescondová (FRA)
44. Jen Čang (CHN)
45. Paulina Fialková (SVK)
46. Lucie Charvátová (CZE)
47. Darja Virolajněnová (RUS)
48. Anna Frolinová (KOR)
49. Julija Džimová (UKR)
50. Hanna Öbergová (SWE)
51. Alexia Runggaldierová (ITA)
52. Lena Häckiová (SUI)
53. Célia Aymonierová (FRA)
54. Valj Semerenková (UKR)
55. Naděžda Skardinová (BLR)
56. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
57. Terezia Poliaková (SVK)
58. Anja Erženová (SLO)
59. Christina Riederová (AUT)
60. Vita Semerenková (UKR)
61. Johanna Talihärmová (EST)
62. Regina Ojaová (EST)
63. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
64. Darja Jurkevičová (BLR)
65. Olga Poltoraninová (KAZ)
66. Luminița Pișcoranová (ROU)
67. Emőke Szőcsová (HUN)
68. Elisa Gasparinová (SUI)
69. Denise Herrmannová (GER)
70. Sanna Markkanenová (FIN)
71. Emma Lunderová (CAN)
72. Emily Dreissigackerová (USA)
73. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
74. Lea Johanidesová (CZE)
75. Synnøve Solemdalová (NOR)
76. Amanda Lightfootová (GBR)
77. Anastasija Ničiporenková (MDA)
78. Či-hi Mun (KOR)
79. Sari Furujová (JPN)
80. Desislava Stojanovová (BUL)
81. Emilija Jordanovová (BUL)
82. Linn Perssonová (SWE)
83. Federica Sanfilippová (ITA)
84. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
85. Natalja Kočerginová (LTU)
86. Stefani Popovová (BUL)
87. Rina Micuhašiová (JPN)
88. Irene Cadurischová (SUI)
89. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
90. Kadri Lehtlaová (EST)
91. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
92. Nadzeja Pisaravová (BLR)
93. Urška Pojeová (SLO)
94. Krystyna Guziková (POL)
95. Megan Bankesová (CAN)
96. Anastasija Merkušinová (UKR)
97. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
98. Jessica Jislová (CZE)
99. Viktorija Slivková (RUS)
100. Suvi Minkkinenová (FIN)
101. Karolin Horchlerová (GER)
102. Emma Nilssonová (SWE)
103. Ana Larisa Cotrușová (ROU)