Biatlon živě 26. 11 – 3.12 Östersund – Světový pohár v biatlonu

První kolo světového poháru v biatlonu se tradičně koná na severu Skandinávie ve švédském středisku Östersundu,  kde ani začátku zimy nemají problém se sněhem.
Östersund je město ve středním Švédsku, hlavní město provincie Jämtland. Město se rozkládá na březích pátého největšího švédského jezera Storsjön.

Östersund: 26. listopadu – 3. prosince
Neděle 26. listopadu:
14.15 – Smíšená štafeta dvojic
17.10 – Smíšená štafeta
Středa 29. listopadu:
17.15 – Vytrvalostní závod žen
Čtvrtek 30. listopadu:
17.15 – Vytrvalostní závod mužů
Pátek 1. prosince:
17.45 – Sprint žen
Sobota 2. prosince:
14.45 – Sprint mužů
Neděle 3. prosince:
13.15 – Stíhací závod žen
15.15 – Stíhací závod mužů

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.