Tenis Turnaj mistrů – program a výsledky

Tenisový Turnaj mistrů Londýn 2017: program, výsledky, skupiny

Turnaj mistrů 2017 v tenise je zakončení dlouhé tenisové sezony, kde se představí 8 nejlepších tenistů ve dvouhře a také 8 nejlepších párů ve čtyřhře., Konkrétní termín letošního tenisového svátku je 12. – 19. listopad 2017. Až do roku 2020 se bude hrát v O2 Areně v Londýně, s kapacitou cca 20 000 diváků.

Loňský titul nebude obhajovat Andy Murray

Sledování Turnaje mistrů 2017 Londýn živě online, kde sledovat Turnaj mistrů tenis 2017 v Londýně živě a online z pohodlí domova:

Zde můžete sledovat Turnaj Mistrů

Tenis živě

Skupina Peta Samprase:
Rafael Nadal (ESP, 1.)
Dominic Thiem (AUT, 4.)
Grigor Dimitrov (BUL, 6.)
David Goffin (BEL, 8.)

Skupina Borise Beckera:
Roger Federer (SUI, 2.)
Alexander Zverev (GER, 3.)
Marin Čilič (CRO, 5.)
Jack Sock (USA, 9.)

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.