Genialita Connora McDavid v přímém přenosu: Nejdříve fantastické uvolnění a pak přihrávka naslepo!

Zázračného hokejové dítě Connor McDavid zatím plní svou roli kapitána Edmontonu na jednotku. V 11-ti utkáních sezóny nasbíral 13 bodů, což předpovídá jeho další vydařenou sezónu.

20-letý Kanaďan nás o své genialitě přesvědčil i během nočního duelu s Pittsburghem. Viz ve videu, co vyvedl s obráncem Penguins.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.