Hokej : Program turnaje Karjala 2017

Program turnaje Karjala 2017

 

Středa 8. listopadu:
18:00 Švédsko – Česko (Örebro)
12:15 Švýcarsko – Kanada (Biel)

Ćtvrtek 9. listopadu:
17:30 Finsko – Rusko (Helsinky)

Pátek 10. listopadu:
14:00 Česko – Švýcarsko (Helsinky)
17:30 Kanada – Švédsko (Helsinky)

Sobota 11. listopadu:
12:30 Švýcarsko – Rusko (Helsinky)
16:30 Finsko – Švédsko (Helsinky)

Neděle 12. listopadu:
12:30 Rusko – Česko (Helsinky)
16:30 Finsko – Kanada (Helsinky)

Nominace české reprezentace na turnaj Karjala (8. – 12. listopadu 2017, Helsinky, Örebro a Biel):

Brankáři:
Pavel Francouz (Čeljabinsk, KHL), Marek Mazanec (Slovan Bratislava, KHL), Patrik Bartošák (HC VÍTKOVICE RIDERA).

Obránci:
Jakub Nakládal (Jaroslavl, KHL), Tomáš Kundrátek (N. Novgorod, KHL), Libor Šulák (Lahti, Finsko), Vojtěch Mozík (Podolsk, KHL), Ondřej Vitásek (Chanty-Mansijsk, KHL), Ladislav Šmíd (Bílí Tygři Liberec), Vladimír Roth (HC Oceláři Třinec), David Němeček (BK Mladá Boleslav), Michal Moravčík (HC Škoda Plzeň).

Útočníci:
Jan Kovář (Magnitogorsk, KHL), Jiří Sekáč (Kazaň, KHL), Roman Horák(Podolsk, KHL), Lukáš Radil (Spartak Moskva, KHL), Robin Hanzl, Andrej Nestrašil (oba Nižněkamsk, KHL), Michal Řepík (Slovan Bratislava, KHL), Michal Birner (Fribourg, Švýcarsko), Jakub Klepiš (BK Mladá Boleslav), Dominik Kubalík, Milan Gulaš (oba HC Škoda Plzeň), Jakub Lev(HC VÍTKOVICE RIDERA), Martin Zaťovič (HC Kometa Brno).

 

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.