Živě FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

17.9.2017, 18:00

Baník zatím prožívá velmi úspěšnou sezónu a po sedmi kolech se drží na 5. místě se 16 body. V případě vítězství nad Spartou by si navíc právě na úkor letenského celku tabulkově polepšil.

Ostravany může také těšit i jejich defenzivní hra. V uplynulých zápasech inkasovali pouze tři branky a společně se Slavií se pyšní nejlepší obranou soutěže.

Výborně si Slezané počínají rovněž před vlastním publikem. Nejen, že ve třech duelech vůbec nezaváhali, ale dokonce v nich ani jednou neinkasovali a sídlí tak na 6. pozici v tabulce domácích mužstev se ziskem 9 bodů.

Bohumil Páník se dnes bude muset obejít bez rekonvalescenta Stáni a nejistý je start tak ostravské ikony Milana Baroše.

Živě FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha Živě


17.09. 18:00 Baník Ostrava – Sparta Praha Živě


Živě AC Sparta Praha vs FC Baník Ostrava zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.