Živě FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

28.4.2017, 18:00

HET liga se blíží ke svému konci a my se společně zaměříme na prestižní duel 26. kola, ve kterém Baník Ostrava přivítá na své půdě Spartu Praha. Utkání začíná v 15:00

Sparta sice na jaře ještě nepoznala hořkost porážky, ale z devíti zápasů hned šestkrát remizovala. Po pětadvaceti kolech tedy sídlí na 4. příčce se ziskem 43 bodů a stále je ve hře o pohárovou Evropu.
Pražané se navíc mohou pochlubit velmi solidní obranou i útokem. Se skóre 37:21 totiž patří v obou směrech ke špičce soutěže.
Na hřištích soupeřů odehráli Sparťané dvanáct střetnutí, avšak pouze dvakrát se radovali z výhry. Celkem nastřádali 13 bodů, za což si vysloužili 7. pozici v tabulce venkovních týmů.

Baník v minulém kole v Olomouci přišel o sérii čtyř duelů bez porážky a po pětadvaceti zápasech mu patří 15. místo s 22 body. Jeho situace je však o poznání růžovější než tomu bylo před pár týdny a na záchranu již ztrácí pouhé tři body.
Přestože v poslední době zaznamenali Slezané jisté zlepšení v defenzivní činnosti, tak i nadále se řadí obrana Ostravy k těm nejhorším v lize, jelikož doposud inkasovala již 40 branek.
Před vlastními fanoušky se Ostravané představili v dvanácti případech a posbírali v nich 15 bodů. Ty ovšem stačí až na 15. příčku v tabulce domácích mužstev.
Bohumilu Pánikovi se před dnešním duelem rozpadla obranná čtveřice. Za čtyři žluté karty bude stát Lukáš Pazdera a pauza čeká také Václava Procházku, jenž bude pykat za vyloučení na Sigmě. Mimo hru jsou rovněž zranění Šustr s Helešicem.

Živě FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha Živě


zápas živě  <<


Živě AC Sparta Praha vs FC Baník Ostrava zde