Živě Villarreal CF vs SK Slavia Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

19.10.2017, 21:05

Fotbalisté Slavie Praha ve skupině A Evropské ligy zatím nepoznali hořkost porážky, nejtěžší soupeř je ovšem teprve čeká.
Po vydřeném vítězství 1:0 nad Maccabi Tel-Aviv a remíze 1:1 v Astaně narazí vršovický klub na španělský Villarreal.
Ten je v tabulce skupiny zásluhou lepšího skóre před nimi a oba soupeři tak okupují dvě postupová místa. Španělé porazili Astanu 3:1 (16. Sansone, 75. Bakambu, 77. Čeryšev – 68. Logviněnko) a v Izraeli hráli bez branek.

Villarreal CF vs SK Slavia Praha


 zápas živě  <<


Villarreal CF vs SK Slavia Praha zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.