Obrovská tragédie: Legendární brankář z Indonésie zemřel na hřišti po nárazu do spoluhráče! (VIDEO)Fotbalový svět  zasáhla obrovská tragédie! V nejvyšší fotbalové lize v Indonésii totiž po nárazu do spoluhráče zemřel brankář týmu Persea FC Choir Huda.

38-letý bývalý reprezentant byl zpočátku při vědomí, ale pak zkolaboval a následně se už neprobral. Viz tyto tragické záběry z celého momentu. Lékařský tým se ho okamžitě snažil oživit, no marně.

Choir Huda byl považován za legendu, protože celou svou kariéru strávil v jednom klubu Persea Lamongan.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.