Pohádka pokračuje !!! Česká reprezentace v malém fotbale postoupila do finále MS !!!!


Naši reprezentanti zvládli i  semifinálové střetnutí proti Španělsku, které přemohli 3:1. O trefy českého výběru se postarali Paděra, Mařík a Kounovský, za Španělsko se jedinou úspěšnou trefou prezentoval Castano. Ve finále si zahrajeme proti výběru Mexika.

Branky: 8. Mařík, 37. Paděra, 43. Kounovský – 16. Castana

Karty:   31. Polák (CZE)


Česko: Bellada, Bíro – Rosůlek, Novák, Režný, Uhlíř, Hakl, Kavka, Levčík, Paděra, Polák, Mařík, Koudelka, Salák, Kounovský


Španělsko: Sanchez Caborta – Zaragoza, Poncal, Codina, Velcon, Aragon, Garcia, Vidal, Castano, Fernandez

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.