Sestřih zápasu AC Sparta Praha vs. FC Viktoria Plzeň 0:1


V nesmírně dramatickém šlágru na Letné Viktoria Plzeň vítězí 1:0, což ve 38. minutě přesnou hlavičkou zařídil Daniel Kolář a protože brankář Kozáčik vyjma ofsajdové dorážky Ben Chaima zůstal nepřekonán, Viktoria poráží Spartu pošesté z posledních sedmi vzájemných střetnutí.

Zde můžete sledovat fotbalové utkání AC Sparta Praha vs. FC Viktoria Plzeň živě online live <

15.10.2017, 18:00

AC Sparta Praha vs. FC Viktoria Plzeň

Dnešní soupeři proti sobě sehráli již čtyřicet vzájemných duelů a byť historicky jsou úspěšnější sparťané (v samostatné české lize 23-6-11), tak poslední roky patří Viktorii. Ta v uplynulých šesti zápasech dokázala Spartu porazit pětkrát v řadě a narazila až letos na jaře, kdy zde na Letné prohrála 0:2.

 zápas živě  <<


AC Sparta Praha vs. FC Viktoria Plzeň Živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.