Živě Česko vs San Marino

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

8.10.2017, 20:45

ČESKO je v kvalifikační skupině C na třetí pozici a už ztratilo šanci na postup na světový šampionát. Dnes se tedy český celek loučí s touto kvalifikací, kde zatím nasbíral 12 bodů a pokud dnes potvrdí roli favorita, obsadí třetí místo ve skupině.

Doma zatím český celek vyhrál pouze jeden kvalifikační zápas, tedy v rámci této kvalifikace. Remizoval s Irskem i Ázerbájdžánem, ale poté přehrál Norsko. V zatím posledním domácím duelu nestačil na Německo, ale nutno dodat, že v tomto duelu předvedl velmi dobrý výkon.

V posledním utkání hrál český celek v Ázerbájdžánu, kde předvedl také dobrý ofenzivní výkon a nakonec si dokráčel pro vítezství 2:1, na které chce dnes trenér Karel Jarolím navázat. Ten zároveň hraje o svoji budoucnost u českého týmu, protože stále není jisté, zda reprezentaci povede i v dalším kvalifikačním cyklu.

Česko vs San Marino Sledujte živě


 zápas živě  <<


127. Velká pardubická Sledujte živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.