Živě FC Viktoria Plzeň vs Hapoel Be’er Sheva FC

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Het Ligy živě online live <

28.9.2017, 19:00

FC Viktoria Plzeň vs Hapoel Be’er Sheva FC

Svěřenci Pavla Vrby se naposledy představili v soutěžním utkání v sobotu, když v rámce HET ligy vycestovali do Mladé Boleslavi.

O výsledku utkání bylo rozhodnuto již prakticky po úvodní čtvrt hodině střetnutí, Viktorka si vypracovala náskok 2:0, který udržela až do konce duelu.

Mač to byl opravdu nevybíravý, rozhodně se nehrálo v rukavičkách, o čemž svědčí i zranění důležitého člena plzeňské skvadry. David Limberský bude Západočechům chybět několik týdnů, již má za sebou operaci jařmového oblouku.

 zápas živě  <<

FC Viktoria Plzeň vs Hapoel Be’er Sheva FC zde

FC Viktoria Plzeň vs Hapoel Be’er Sheva FC přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.