Živě FK Lokomotiv Moskva vs FC Fastav Zlín

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Het Ligy živě online live <

28.9.2017, 21:05

Živě FK Lokomotiv Moskva vs FC Fastav Zlín

Zlínu se na první pohled výsledkově příliš nedaří, ale když se podíváme na jeho minulé soupeře, musí se to přehodnotit. Výhra proti Teplicím, poté remíza s Tiraspolem, těsná prohra s Plzní 1:2 a remíza se Slavií 1:1. To rozhodně není nic, za co by se měl celek z Moravy hanbit.

Jeho náročný zápasový program však může hrát pro Lokomotiv. Zlín totiž nemá tak široký kádr a někteří hráči by tak mohli být unaveni. Na druhou stranu, Fastav nesužuje moc zranění, což je samozřejmě ku prospěchu věci.

 zápas živě  <<

Živě FK Lokomotiv Moskva vs FC Fastav Zlín zde

Živě FK Lokomotiv Moskva vs FC Fastav Zlín přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.