Živě Manchester City vs FK Šachtar Doněck

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Het Ligy živě online live <

26.9.2017, 20:45

Manchester City vs FK Šachtar Doněck

Manchester City dva týdny nazpět dokázal vstoupit do základní skupiny Ligy mistrů suverénním způsobem, odvezl si domů tři body za jednoznačnou výhru na hřišti holandského Feynoordu. Již ve druhé minutě otevřel skóre Stones, další góly přidali ještě do poločasu Aguëro s Gabrielem Jesusem a bylo hotovo. Pečeť na výhru 4:0 udělal svým druhým gólem v zápase John Stones.

Také v anglické Premier League se týmu z Manchesteru daří na výbornou, v tabulce se nachází o skóre před městským rivalem United na vedoucí pozici a v prvních šesti kolech nenašel přemožitele. A co více, v posledních třech zápasech nastřílel dohromady šestnáct branek! Vypadá to však, že rozjetý stroj se bude muset odejít bez Benjamina Mendyho, který si v posledním zápase ligové soutěže poranil kolenní vazy.

 zápas živě  <<

Manchester City vs FK Šachtar Doněck zde

Manchester City vs FK Šachtar Doněck Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.