Zde můžete sledovat fotbalové utkání Het Ligy živě online live <

26.9.2017, 20:45

Manchester City vs FK Šachtar Doněck

Manchester City dva týdny nazpět dokázal vstoupit do základní skupiny Ligy mistrů suverénním způsobem, odvezl si domů tři body za jednoznačnou výhru na hřišti holandského Feynoordu. Již ve druhé minutě otevřel skóre Stones, další góly přidali ještě do poločasu Aguëro s Gabrielem Jesusem a bylo hotovo. Pečeť na výhru 4:0 udělal svým druhým gólem v zápase John Stones.

Také v anglické Premier League se týmu z Manchesteru daří na výbornou, v tabulce se nachází o skóre před městským rivalem United na vedoucí pozici a v prvních šesti kolech nenašel přemožitele. A co více, v posledních třech zápasech nastřílel dohromady šestnáct branek! Vypadá to však, že rozjetý stroj se bude muset odejít bez Benjamina Mendyho, který si v posledním zápase ligové soutěže poranil kolenní vazy.