24.9 2017 AC Sparta Praha vs FK Teplice Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Het Ligy živě online live <

24.9.2017, 18:00

AC Sparta Praha vs FK Teplice

Sparťané do sezóny tradičně vstoupili v roli jednoho z hlavních favoritů na mistrovský titul. Letos navíc posíleni jedenácti zahraničními posilami a také novým trenérským štábem vedeným Andreou Stramaccionim.

Po brzkém vyřazení z Evropské ligy se jim ale nedaří ani v té domácí, když v dosavadních sedmi zápasech už čtyřikrát nedokázali zvítězit a naposledy odevzdali všechny body odvěkému rivalovi ze Slavie. V týdnu Sparta vstoupila do domácího poháru, výhra 1:0 na hřišti druholigového Znojma se ale také nedá řadit mezi ty přesvědčivé.

Fotbalisté ze severu Čech letos střílejí více branek než Sparta, ale také častěji inkasují a byť mají celkově o jednu branku lepší skóre než jejich dnešní soupeř, tak se ztrátou dvou bodů na aktuálně šestou Spartu, jsou desátí.

 zápas živě  <<

AC Sparta Praha vs FK Teplice zde

AC Sparta Praha vs FK Teplice Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.