Živě FC Fastav Zlín vs SK Slavia Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Het Ligy živě online live <

23.9.2017, 17:00

Živě FC Fastav Zlín vs SK Slavia Praha

Fotbalový Zlín má za sebou nejlepší sezonu v historii klubu. V nejvyšší lize se totiž umístil na skvělém šestém místě a k tomu se stal vítězem MOL Cupu, což znamená jediné – přímý postup do základní skupiny Evropské ligy. Zlínu přiteklo do klubové kasy 70 milionů korun a byl tak na přestupovém trhu velmi aktivní. Přivedl hned 8 posil – Adnan Džafič, Lukáš Bartošák, Ubong Ekpai, Daniel Holzer, Petr Jiráček, Pablo Podio, Nzembi Duval a Lukáš Železník.

Výkony Ševců jsou zcela odlišné na domácí a venkovní půdě. Zatímco doma ještě neztratili ani bod a porazili Brno, Karvinou a Teplice, z venku nedokázali přivézt ze čtyř zápasů ani bod. Naposledy v pondělí prohráli na půdě Plzně, která měla raketový vstup do zápasu a již v patnácté minutě vedla 2:0. Na 2:1 ještě snížil Ubong Ekpai, to bylo ale vše a Zlín si tak ani napočtvrté z venku body nepřivezl.

 zápas živě  <<

Živě FC Fastav Zlín vs SK Slavia Praha zde

Živě FC Fastav Zlín vs SK Slavia Praha Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.