14.9 FC Fastav Zlín vs FC Šeriff Tiraspol Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy mistrů živě online live <

14.9.2017, 20:45

Fastav Zlín vs FC Šeriff Tiraspol

FC Šeriff Tiraspol

Šeriff Tiraspol je tradiční moldavský celek, který je v evropských pohárech velmi ostříleným týmem. V moldavské lize tradičně patří k hlavním aspirantům na titul.

Loni to ovšem moc přesvědčivý výkon nebyl. Tiraspol sice skončil první, ale bylo to velmi těsné. Měl totiž stejný bodový zisk jako druhá Dacia Chisinau. Oba celky měly 22 výher, tři remízy a pět proher.

Šeriff se však pyšnil lepším skóre. V třiceti utkáních dal 71 gólů a pouze 15 inkasoval. Kvalifikoval se tak do druhého předkola kvalifikace o LM.

PŘENOS NA MOBIL/TABLET ZDE ‹

Fastav Zlín vs FC Šeriff Tiraspol zde

Fastav Zlín vs FC Šeriff Tiraspol Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.