13.9 2017 Liverpool FC vs Sevilla FC Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy mistrů živě online live <

13.9.2017, 20:45

Liverpool FC vs Sevilla FC

Sevilla FC

Hostující celek v posledních letech sbíral úspechy hlavne v Evropské lize, ale už by chtel prorazit také v Lize mistrů. Také hostující celek musel do Ligy mistrů přes předkolo, kde narazil na turecký Basaksehir. A byla to velká bitva. Duel v Turecku zvládl lépe španelský celek, který vyhrál 2:1. Doma mela Sevilla velké problémy, ale nakonec uhrála remízu 2:2 a postoupila do Ligy mistrů.

Anglický celek pomalu, ale jiste buduje velmi silný celek, který by v nejbližších letech chtel ovládnout Premier League, ale to ve velké konkurenci bude složité. Uspet by ale chtel také v Lize mistrů, kam se probojoval přes předkolo. V tom narazil na Hoffenheim a na jeho hřišti vyhrál 2:1 a doma 4:2, takže pohodový postup do základní skupiny.

Liverpool se dnes musí obejít bez trojice hráčů. Hrát totiž nebude Brazilec Coutinho, Maďar Bogdan ani anglický záložník Lallana.

Domácí jsou spolu s dnešním soupeřem favoritem na postup ze skupiny E, takže tenhle duel bude důležitý i z hlediska celkového umístení.

Liverpool FC vs Sevilla FC zde

Liverpool FC vs Sevilla FC Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.