Lucie Šafářová si poradila s Japonkou Naraovou ve dvou setech a postoupila do osmifinále

Lucie Šafářová postupuje do dalšího kola! Česká hráčka byla v utkání favoritkou, což také potvrdila. Šafářová hrála fantastický tenis a svůj postup oslavila selfie s trenéry. Naraová moc nekazila, ale její strojová hra na Lucii prostě neměla.

Šafářová je ještě na kurtu a dává fanouškům podpisy. Dnes večer ji čeká ještě utkání čtyřhry, kde hraje s krajankou Barborou Strýcovou.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.