27.8 2017 Velká cena Belgie Živě

Sledujte živě závody formule 1 zde

F1 Grand Prix – 18:00 Velká cena Belgie

F 1 online live stream 2017 27.8 2017 14 : 00

Úvodní trénink na Velkou cenu Belgie ovládl Kimi Räikkönen z Ferrari časem 1:45.502. Druhý Lewis Hamilton na něj ztratil 53 tisícin a třetí dojel Sebastian Vettel s mankem 145 tisícin sekundy. O větší vzrušení se hned na začátku závodního víkendu postaral Felipe Massa, který poslal svůj vůz do bariéry a postaral se o vyvěšení červených vlajek. Technické problémy postihly Fernanda Alonsa a Pascala Wehrleina.

Druhý trénink pro sebe uzmul Lewis Hamilton, jenž zajel čas 1:44.753. Vítěz předchozího tréninku Kimi Räikkönen obsadil druhé místo s deficitem 262 tisícin a na třetí příčce se usadil Valtteri Bottas, který byl o 427 tisícin sekundy pomalejší než Hamilton. Kevin Magnussen a Romain Grosjean měli potíže se systémem DRS. Dvacet minut před koncem tréninku dorazil na okruh déšť a jezdci pak už téměř vůbec nevyjeli.

Sledujte zde Velkou cenu Kanady

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.