25.8 2017 FK Dukla Praha vs Bohemians Praha 1905 Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

25.8.2017, 18:00

Klokanům patří po čtyřech kolech překvapivá šestá pozice. Hráči Bohemians jsou přitom spolu s Plzní, Slavií a Spartou jediným týmem, který zatím nepoznal hořkost porážky. Paradoxně výhra ale přišla jediná – ve druhém kole doma nad Karvinou 2:1.

Fotbalisté z Julisky vstoupili do letošního ročníku české nejvyšší soutěže rozpačitě. Z Plzně i z Teplic odjeli Hynkovi svěřenci s vysokou porážkou a první bodový zisk přišel až ve třetím kole v domácím zápase se Zlínem, který Pražané ovládli nejtěsnějším možným výsledkem. Před týdnem Dukelští hráli v Jablonci, kde sice prohrávali 0:2, nakonec ale dokázali vyrovnat a ze Střelnice si odvezli cenný bod. Trávník mohl v nastavení přitom Duklu poslat domů s prázdnou, nařízenou penaltu ale neproměnil.

HET 1.Liga ŽIVĚ zde

Dukla Praha vs Bohemians Praha zde

Dukla Praha vs Bohemians Praha Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.