24.8 2017 AEK Larnaca FC vs FC Viktoria Plzeň Živě

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Evropská liga • 4. předkolo

24.8. 2017 18:00 hod

AEK Larnaca FC – FC Viktoria Plzeň

První zápas se odehrál v plzeňské Doosan Areně a domácí od počátku drželi míč, snažili se kontrolovat hru. Jenže! Kyperský celek prokázal, že jeho rychlé brejky jsou smrtící a i po nedůrazu a ne úplně dobrém rozestavení plzeňské obrany se dostal do vedení.

Viktorka dokázala střetnutí ještě do konce první půle otočit a v druhém poločasu pomýšlet na ještě větší navýšení skóre, které by se do odvety jistě hodilo. To se nakonec díky penaltě povedlo, Plzeňští si nakonec na Kypr odvezli výhru 3:1.

AEK Larnaca FC – FC Viktoria Plzeň Živě Live stream ⏬


AEK Larnaca FC – FC Viktoria Plzeň Live zde

AEK Larnaca FC – FC Viktoria Plzeň Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.