23.8 2017 Slavia Praha – APOEL Nikósie ŽIVĚ

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Liga Mistrů • 4. předkolo

23.8. 2017 20:45 hod

Slavia Praha – APOEL Nikósie

Slávisty čeká ve středu těžká odveta závěrečného 4. předkola Ligy mistrů s APOELem Nikósie. Pokud chtějí červenobílí přesně po deseti letech vybojovat druhý postup do základní skupiny, musejí na svém stadionu dohnat ztrátu 0:2 z Kypru. Zápas začne ve vyprodaném Edenu ve 20:45.

Slavia před týdnem doplatila na špatný úvod, oba góly v Nikósii inkasovala během úvodních deseti minut. Pak sice Pražané převzali otěže, ale trápili se v koncovce a nedokázali využít ani jednu z šancí.

Slavia Praha – pravděpodobná sestava:
Laštůvka – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – Danny, Hušbauer, Rotaň, Stoch – Škoda.
APOEL Nikósie – pravděpodobná sestava:
Waterman – Milanov, Rueda, Carlao, Lago – Morais, Vinícius – Efrem, Ebecilio, Aloneftis – De Camargo.

Slavia Praha – APOEL Nikósie Živě Live stream ⏬


Slavia Praha – APOEL Nikósie Live zde

Slavia Praha – APOEL Nikósie Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.