Petra Kvitová prohrála v prvním kole turnaje v New Havenu s čínskou tenistkou Čang Šuaj

Petra Kvitová letos poprvé nezvládla zápas prvního kola a poprvé nestačila na jinou soupeřku, než Američanku. V New Havenu trojnásobná šampionka prohrála hladce 2-6 1-6 s Číňankou Shuai Zhang a celé kvarteto českých tenistek tak v generálce na US Open skončilo hned v úvodním kole.

Výsledky turnaje žen v New Havenu

(tvrdý povrch, dotace 776.000 dolarů):

Dvouhra – 1. kolo:

Čang Šuaj (Čína) – Kvitová (3-ČR) 6:2, 6:1, Kasatkinová (Rus.) – Strýcová (7-ČR) 7:5, 6:3, Pavljučenkovová (6-Rus.) – McHaleová (USA) 3:6, 6:2, 6:4, Linetteová (Pol.) – Vinciová (It.) 6:3, 6:1, Mertensová (Belg.) – Bertensová (Niz.) 4:6, 6:4, 6:2.

 

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.