18.8 AC Sparta Praha – 1.FC Slovácko Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

18.8.2017, 20:15

Čtvrté ligové kolo rozehraje domácí Sparta proti Slovácku a nečekaně z lepší tabulkové pozice vstupují do tohoto souboje hosté z Moravy.

Oba dnešní soupeři jsou v úvodu sezóny neporaženi, když ve třech zápasech shodně nasbírali jednu výhru a dvě remízy. A protože Slovácko před týdnem deklasovalo Baník Ostrava 5:2, tak díky lepšímu skóre je o dvě příčky před Spartou. A Slovácko je lepší nejen ve skóre, neboť Spartu v úvodu ročníku předčilo i ve střelách (30:28), což značí, že by mohlo přijet s ambicemi odehrát s vysokým favoritem otevřený zápas.

1.Liga ŽIVĚ zde

1.Liga ŽIVĚ zde

1.Liga Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.