Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Liga Mistrů • 4. předkolo

15.8. 2017 20:45 hod

APOEL FC – SK Slavia Praha

Sešívaní zahájili svou cestu do pohárů ve třetím předkole, kde se střetli s běloruským BATE Borisov. Úvodní duel sehráli v Edenu a přestože hráli 70 minut proti deseti, jednou branku vsítil z penalty Milan Škoda.

Nejtěsnější možná výhra nezaručovala neotřesitelnou pozici do odvety, zvláště poté, co sešívaní v Borisově inkasovali už po pěti minutách. Milan Škoda se však dokázal trefit i tentokrát, do poločasu srovnal a i když se domácí dostali znovu do vedení, dokázali Pražané uhájit postupový výsledek 1:2 z jejich pohledu. Fotbalisté z kyperského hlavního města naskočili do druhého předkola LM, v němž se střetli s lucemburským týmem Dudelange. Oba zápasy nakonec skončily nejtěsnějším vítězstvím jižanů, kteří tak po součtu 2:0 postoupili.

Ve třetím předkole čekal na Nikósii rumunský mistr – Viitorul Constanța. Úvodní duel na půdě hráčů z balkánského poloostrova zvládli tentokrát nejtěsnějším možným výsledkem domácí. Ani v odvetě se fanoušci, alespoň v řádné devadesátiminutovce, žádných gólových hodů nedočkali. Kypřané vyhráli 1:0 a šlo se do prodloužení. To mělo již průběh jasný, ostrované přidali další tři góly a po výhře 4:0 tak mohou vyhlížet souboj se Slavií.