13.8 2017 MFK Karviná – FK Mladá Boleslav ŽIVĚ

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

13.8.2017, 17:00

HET liga již je v plném proudu a v jejím třetím kole se již začne rozhodovat o tom, čí start do sezóny byl úspěšný. Jisté je, že z dvojice MFK Karviná – FK Mladá Boleslav to budou moct tvrdit pouze domácí Slezané, a to jen v případě, že zvítězí.
Karviná měla na začátek sezóny příznivý los, ale nedokázala toho plně využít. Doma sice po vyrovnaném úvodu nakonec v poklidu přehrála Jihlavu, avšak před týdnem na Bohemce absolutně prospala druhý poločas, což ji stálo bod. Po dvou kolech proti slabším soupeřům tak má na svém kontě 3 body a před sebou sérii zápasů s týmy, se kterými by se na konci ročníku chtěla v tabulce měřit. Prvním z nich je Mladá Boleslav. V týdnu se také Slezané představili v poháru na půdě divizního Slavičína, šanci dostali hráči širšího kádru a zařídili vítězství 2:0. Mladá Boleslav hrála na začátku sezóny na dvou frontách. Ačkoliv se zpočátku zdálo, že by to mohla zvládnout, tak poslední 3 utkání prohrála a začátek sezóny nemůže považovat za úspěšný. Ve 3. předkole Evropské ligy totiž vypadla s albánským soupeřem, ačkoliv před začátkem druhého poločasu odvety vedla v součtu 3:1. V HET lize pak začínala dvěma zápasy na vlastním hřišti a nemá z nich ani bod.

MFK Karviná – FK Mladá Boleslav ŽIVĚ

MFK Karviná – FK Mladá Boleslav zde

MFK Karviná – FK Mladá Boleslav Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.