13.8 2017 FC Barcelona – Real Madrid CF (El Clasiko )

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

13.8.2017, 22:00

Katalánci jsou před tímto prvním zápasem stavěny do role mírného favorita. Uplynulá sezóna ale nebyla z hlediska zisků trofeji zrovna vydařená, klubová vitrína zazmenala zisk méně cenných trofejí, a to Copa del Rey a španělského Superpoháru. Španělský gigant je v posledních dnech poznamenaný ztrátou jedné ze svých největších hvězd. Talentovaný Brazilec Neymar si to namířil do pařížského SG, a to kvůli vidině další životní výzvy. Kabina zaznamenala také několik příchodů, do Katalanska se vrátil Gerard Deulofeu, z lisabonské Benfiky přišel pravý bek Nelson Semedo. Barcelonští se ještě domluvili na brazilské posile Marlonovi, v jednání prý je i příchod Dembelého či Coutinha. Poslední dva jmenovaný se nechali slyšet, že by se do Španělska rádi podívali, nicméně opačného názoru jsou jejich zaměstnavatelé, kteří svoje hvězdy nechtějí prodat.

Naopak Real Madrid vyhrál španělskou ligu po dlouhých čtyřech letech. V těsném závěsu skončila Barcelona, která do posledního kola čekala na případnou ztrátu svého rivala. Španělský gigant je na přestupovém trhu překvapivě málo aktivní. Real do svého kádru přivedl dva mladíky, jedná se o Thea Hernándeze, který přišel z Atlética. Z Betisu Sevilla zamířil do kádru Dani Ceballos, který zaujal svými výkony na uplynulém Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let. Klubová pokladna je ale v letním období v plusových číslech, z hlavní města Španělska se postupně stěhovali Mariano Díaz, Diego Llorente, James Rodríguez, Álvaro Morata a Danilo. Za tyto hráče Real obdržel přes stodvacet milionů eur. V posledních několika týdnech vyplula na povrch informace, že se Bílý balet domluvil na přestupu Kyliana Mbappého. Tato zpráva byla zároveň tou poslední, neboť se neukázala jako pravdivá. K talentovanému mladíčkovi má v tuto chvíli nejblíže PSG, který by tak uskutečnil další gigantický přestup.

FC Barcelona – Real Madrid CF

FC Barcelona – Real Madrid CF zde

FC Barcelona – Real Madrid CF zde

FC Barcelona – Real Madrid CF Živý přenos 2

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.