SHARE

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

8.8.2017, 20:45

Manchester United loni dominoval v Evropské lize a zaslouženě ji vyhrál, díky tomuto triumfu má tak v kapse Ligu mistrů pro tuto sezónu, ačkoliv v Premier League skončil na šestém místě se ztrátou čtyřiadvaceti bodů na Chelsea, jež Premier League vyhrála. Rudí ďáblové si Superpohár naposledy zahráli v roce 2008, když podlehli Zenitu Petrohrad 1:2.

Vítěz La Ligy a vítěz Ligy mistrů vstupuje do utkání jako menší favorit. Real Madrid dokázal něco, co se v novodobé historii nikomu nepovedlo a sice obhájit vítězství v Lize mistrů, když milionářskou soutěž vyhrál jak v roce 2016, tak v roce 2017. Nyní má šanci obhájit i Superpohár, jelikož loni porazil na půdě Trondheimu Sevillu, téže ze Španělska.