8.8 2017 Real Madrid CF vs Manchester United Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

8.8.2017, 20:45

Manchester United loni dominoval v Evropské lize a zaslouženě ji vyhrál, díky tomuto triumfu má tak v kapse Ligu mistrů pro tuto sezónu, ačkoliv v Premier League skončil na šestém místě se ztrátou čtyřiadvaceti bodů na Chelsea, jež Premier League vyhrála. Rudí ďáblové si Superpohár naposledy zahráli v roce 2008, když podlehli Zenitu Petrohrad 1:2.

Vítěz La Ligy a vítěz Ligy mistrů vstupuje do utkání jako menší favorit. Real Madrid dokázal něco, co se v novodobé historii nikomu nepovedlo a sice obhájit vítězství v Lize mistrů, když milionářskou soutěž vyhrál jak v roce 2016, tak v roce 2017. Nyní má šanci obhájit i Superpohár, jelikož loni porazil na půdě Trondheimu Sevillu, téže ze Španělska.

Real Madrid CF – Manchester United ŽIVĚ

Real Madrid CF vs Manchester United zde

Real Madrid CF vs Manchester United zde přenos 2 (mobil )

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.