7.8 2017 FK Mladá Boleslav vs. Sparta Praha Živě

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

7.8.2017, 17:00

Dohrávku 2. kola české nejvyšší soutěže obstarají dva zklamaní a nyní už bývalí pohároví zástupci. Mladá Boleslav přivítá na svém stadionu pražskou Spartu, pro kterou je vyřazení z Evropské ligy ještě o něco bolavější. Oba celky také budou usilovat o první ligové vítězství.

S jistou dávkou ironie můžeme říci, že boleslavské vyřazení z předkola Evropské ligy není nic neobvyklého. Ta samá situace se opakuje rok co rok, z tohoto hlediska je vyřazení Sparty mnohem větší senzací, i když i to se možná trochu dalo očekávat.

FK Mladá Boleslav vs. Sparta Praha ŽIVĚ

FK Mladá Boleslav vs. Sparta Praha zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.