6.8.2017 – FC Baník Ostrava vs. SK Slavia Praha ŽIVĚ

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

6.8.2017, 18:00

Asi největším tahákem nedělní porce české HET ligy bude souboj mistrovské Slavie na půdě Baníku Ostrava. Svěřenci Radima Kučery doufají, že se jim povede navázat na výkon z Brna a hodně spoléhají na diváckou kulisu. Stadion ve Vítkovicích by měl být dle všeho zaplněn.

Baník je zpátky v nejvyšší soutěži a už první kolo ukázalo, že by nemusel hrát druhé housle. Prestižní zápas s Brnem zvládl na výbornou a připsal si první tři body. Nyní se Baník představí doma proti soupeři z nejtěžších – Slavii

FC Baník Ostrava vs. SK Slavia Praha ŽIVĚ

FC Baník Ostrava vs. SK Slavia Praha zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.