3.8 2017 Skënderbeu Korça – Ml. Boleslav ŽIVĚ

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Evropská liga • 3. předkolo

3.8. 2017 20:00 hod

Skënderbeu Korça – Ml. Boleslav ŽIVĚ

Mladoboleslavští mají na dosah třetí největší úspěch v evropských pohárech v historii klubu. Po dvou postupech do základní skupiny Poháru UEFA v letech 2006 a 2007 se jim pětkrát nepovedlo přejít přes třetí předkolo. Tentokráte se to pokusí zlomit a v odvetě na hřišti Skënderbeu Korcë dotáhnout k postupu výhru 2:1 z domácího duelu.

Boleslav si mohla postup přiblížit už doma, když třetí tým albánské ligy tlačila a měla řadu šancí. Jenže proměnila jedinou a následně přenechala hru soupeři, který šťastnou tečí srovnal. Středočeši ale měli rychlou odpověď a Adam Jánoš patičkou zajistil těsnou výhru.

Skënderbeu Korça – Ml. Boleslav ŽIVĚ Live stream ⏬


Skënderbeu Korça – Ml. Boleslav ŽIVĚ Live zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.