Živě SK Slavia Praha – BATE Borisov

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Liga Mistrů • 3. předkolo

25.7. 2017 19:00 hod

SK Slavia Praha – BATE Borisov

Do evropských pohárů se slávisté vrátili po delší době už před rokem, tehdy se však probíjeli předkoly Evropské ligy, letos se však ukáží v Lize mistrů. Sešívaní prožívají skvělé období. Po mistrovském titulu tým doplnily zvučné posily, a tak si v Edenu nekladnou malé cíle. Touží totiž po základní skupině nejslavnější mezinárodní klubové soutěže a jako první překážku před sebou mají nevyzpytatelný běloruský celek.

Pro červenobílé půjde o první soutěžní zápas nové sezóny, doposud hráli jen přípravná utkání. V nich ovšem jejich sílu prověřily kvalitní týmy a Pražané si vůbec nevedli špatně. Dokázali porazit například West Bromwich nebo Nice, remízu vybojovali se slavným Celticem a Krasnodarem.

SK Slavia Praha – BATE Borisov Live stream ⏬


SK Slavia Praha – BATE Borisov Live zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.