Živě FK Mladá Boleslav – Shamrock Rovers FC

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Evropská liga • 2. předkolo

20.7. 2017 18:00 hod

FK Mladá Boleslav – Shamrock Rovers

Svěřenci Dušana Uhrina mladšího budou mít před vlastním publikem o motivaci postaráno. Postupivší z tohoto dvojutkání totiž ve třetím předkole čeká lepší z dvojice Kajrat Almaty – Skenderbeu Korce, což je rozhodně hratelný soupeř. (18:17:58)

Mladoboleslavští fotbalisté si na irské půdě vypracovali velmi výhodnou pozici do odvety. Boleslavští se na Tallaght Stadium zásluhou Golgola Mebrahtua dvakrát ujali vedení, které v 88. minutě zvýšil už na 3:1 pro Středočechy Jan Chramosta, Rovers ale ještě v nastavení dokázali snížit na konečných 2:3 pro Boleslav.

FK Mladá Boleslav – Shamrock Rovers FC Live stream ⏬


FK Mladá Boleslav – Shamrock Rovers FC Live zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.