Živě Federer – Berdych

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – muži (tráva) • 3. kolo

14.07.2017, 16:00

Vzájemné zápasy 18:6
V posledním zápase vyhrál Federer z mečbolu, a sice letos v Miami. Oba hráči se utkali také v této sezoně ve třetím kole Australian Open, kdy Švýcar zvítězil jednoznačně 3:0.

Co se týče zápasů na trávě, tak v Halle 2005 i ve Wimbledonu 2006 byl úspěšnější Federer. V roce 2010 v All England Clubu ve čtvrtfinále ovšem předvedl Berdych fantastický výkon a porazil svého soupeře 3:1.

Federer – Berdych

Sleduj živě Wimbledon  Federer – Berdych zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.