Živě Shamrock Rovers FC – FK Mladá Boleslav

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Evropská liga

13.7. 2017 21:00 hod

Shamrock Rovers FC – FK Mladá Boleslav

Mladá Boleslav je jediným českým zástupcem ve druhém předkole Evropské ligy. Středočeský celek se o tuto účast rval do posledního kola s Teplicemi. I přes prohru v posledním duelu, to byli právě mladoboleslavští hráči, kteří mohli slavit účast v evropských pohárech. Boleslav zaznamenala přes letní pauzu výrazné změny, tu největší obstarala funkce generálního sportovního manažera, kterou převzal Dušan Uhrin mladší. Hráčský kádr doznal pouze jediné změny, na přestup přišel nadějný obránce Aleksandar Šušnjar, jehož příchod bude zpečetěn až prvního ledna následujícího roku.

Mladá Boleslav se bude zároveň pokoušet konečně prorazit do skupinové fáze Evropské ligy. Uplynulých pět sezón pokaždé zaznamenalo vypadnutí ve druhém či třetím předkole.

Shamrock Rovers FC – FK Mladá Boleslav Live stream ⏬


Shamrock Rovers FC – FK Mladá Boleslav Live zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.