Živě Berdych – Djoković

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – muži (tráva) • • Čtvrtfinále

12.07.2017, 16:00

Novak Djoković je pro českou jedničku možná vůbec nejneoblíbenějším soupeřem. Ze sedmadvaceti vzájemných zápasů se Berdych radoval z výhry jen dvakrát! Naposledy se český tenista prosadil proti Srbovi v roce 2013 v Římě na antuce, kdy vyhrál 2:6, 7:5 a 6:4. Od té doby prohrál Berdych všech dvanáct vzájemných zápasů a v nich uhrál jen dva sety!

Na wimbledonské trávě je ale stav vyrovnaný 1:1 na zápasy. V roce 2010 přehrál Berdych srbského hráče ve třech setech a postoupil do svého jediného grandslamového finále. O tři roky později mu ale tehdejší světová jednička porážku oplatila ve čtvrtfinálovém zápase také ve třech sadách.

Berdych – Djoković

Sleduj živě Wimbledon  Berdych – Djoković zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.