Živě Ferrer – Berdych

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – muži (tráva) • 3. kolo

8.07.2017, 14:00

Česká jednička vyhodila poté, co ji ve druhém kole Roland Garros porazil Karen Chačanov, tzv. superkouče Gorana Ivaniševiče. Od spolupráce čekal rodák z Valašského Meziříčí jednoznačně více než triumf v Šen-Čenu.

Berdych obhahuje ve Wimbledonu semifinále z loňského roku. Je na něj určitý tlak. Před rokem tady prohrál až v souboji o finále s Andym Murraym 0:3 na sety. Nesmíme opomenout, že v roce 2010 si český tenista zahrál v All England Clubu své dosud jediné grandslamové finále. Tehdy nestačil na Rafaela Nadala 0:3.

Letošní bilance Berdycha je pozitivní 29:17. Na trávě jej před Wimbledonem dvakrát porazil v třísetovém duelu Španěl Feliciano Lopez. Podruhé dokonce v mečbolu na turnaji v londýnském Queens Clubu.

Ferrer – Berdych

Sleduj živě Wimbledon  Ferrer – Berdych zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.