ŽIVĚ Pavlásek – Djoković

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – muži (tráva) • 2. kolo

6.07.2017, 14:00

Český tenista je jednoznačným outsiderem tohoto souboje. Hráč ze srdce Evropy si zahraje teprve šestý zápas na trávě ve své kariéře. Zatím má pozitivní bilanci vypsanou poměrem 3:2.

Na zeleném podkladu hrál Pavlásek v roce 2015. Tehdy prohrál první kolo wimbledonské kvalifikace s Beckem. O rok později přišla prohra ve finále kvalifikačního pavouka v All England Clubu s Rusem Kudrjavcevem.

A. Pavlásek – N. Djoković

Sleduj živě Wimbledon  A. Pavlásek – N. Djoković zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.