ŽIVĚ Ka. Plíšková – M. Rybáriková

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – ženy (tráva) • 2. kolo

Karolína Plíšková hraje tento rok v parádní formě a patří k největší favoritce na zisk titulu na letošním Wimbledonu. Po prohraném semifinále French open hrála Karolína jeden přípravný turnaj na trávě, v Eastbourne dokázala porazit ve finále Caroline Wozniackou a získat turnajový titul.

Na letošním Wimbledonu hrála Plíšková v prvním kole s Rodinovou, kterou dokázala porazit 2:0 na sety – 6-1, 6-4. Vstup do letošního třetího grandslamu sezony tak proběhl skvěle. Dnešní zápas odehraje Plíšková na posvátném centrálním dvorci, kde bude proti rozjeté soupeřce i tak favoritkou.

Ka. Plíšková – M. Rybáriková

Sleduj živě Wimbledon Ka. Plíšková – M. Rybáriková zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.