Živě Ka. Plíšková – J. Rodinová (Wimbledon)

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – ženy (tráva) • 1. kolo

4.07.2017, 16:30

Ka. Plíšková – J. Rodinová

Nejlepším výsledkem současné české jedničky v All England Clubu bylo druhé kolo. Loni tady v této fázi třetího grandslamu roku prohrála s Japonkou Dojovou ve dvou setech. Letos odehrála Plíšková na trávě jeden turnaj. V Eastbourne nenašla přemožitelku. Porazila například Dánku Wozniackou či Rusku Kuzněcovovou.
Už neplatí, že Karolína hraje na turnajích velké čtyřky mizerně. V Paříži byla jeden set od postu světové jedničky, ale v semifinále podlehla Rumunce Halepové. Světová trojka je pasována do role největší favoritky letošního Wimbledonu. Její letošní zápasová bilance je 36:9.

Sleduj živě Wimbledon  Ka. Plíšková – J. Rodinová zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.