Živě Larssonová – Kvitová (Wimbledon)

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – ženy (tráva) • 1. kolo

3.07.2017, 16:00

Česká hráčka je před turnajem v All England Clubu pasována do druhé největší favoritky druhého grandslemu sezony (po krajance Karolíně Plíškové). Letos se objevila na tenisových dvorcích až na Roland Garros. Tam došla do druhého kola, kde prohrála s Američankou Mattekovou ve dvou tiebracích.

Následně nenašla přemožitelku v anglickém Birminghamu. Tam ztratila jediný set a v třísetovém souboji o titul zdolala Australanku Bartyovou.

Larssonová – Kvitová

Sleduj živě Wimbledon  Larssonová – Kvitová zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.