Živě Kr. Plíšková – Vinciová (Wmbledon)

Zde můžete sledovat tenisové utkání Wimbledonu  

Wimbledon – ženy (tráva) • 1. kolo

3.07.2017, 12:30

Rodačka z Loun, o dvě minuty starší z dvojčat Plíškových, nemá vstup do slavného turnaje jednoduchý. Hned v prvním kole ji čeká nasazená hráčka. Vysoká Češka se skvělým servisem však zažívá dobrou sezónu a dostala se v žebříčku do první padesátky, aktuálně je na 44. místě. V říjnu loňského roku dosáhla historického úspěchu, kdy vyhrála svůj první turnaj kategorie WTA, a to v Taškentu. Letos zatím na titul čeká, nejblíže byla na domácí půdě v Praze, ale ve finále prohrála s Němkou Barthelovou 1:2 na sety.

Na posledním Grand Slamu vypadla ve French Open hned v prvním kole, ale tráva jí svědčí více. Na Mallorce se dostala do čtvrtfinále, v Eastbourne vypadla ve druhém kole, ale proti světové jedničce Angelice Kerberové předvedla skvělý výkon a od vítězství ji dělily pouhé dva míče.

Kr. Plíšková – Vinciová

Sleduj živě Wimbledon  Kr. Plíšková – Vinciová zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.