ŽIVĚ Česko – Dánsko

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Mistrovství Evropy U21 • Skupina C

24.6. 2017 20:45 hod

Česko – Dánsko

Postup českých lvíčat se výrazně zkomplikoval zápasem našich sousedů ze Slovenska a Švédskem. Slováci si smlsli na svém soupeři, a po výhře 3:0 mají velmi blízko k postupu ze druhého místa. Pakliže by chtěl český výběr pomýšlet na postup z prvního místa, budou muset doufat, že Itálie porazí Německo 2:0 a zároveň česká reprezentace porazí Dánsko. V opačném případě, kdy Německo porazí Itálii, budou muset česká lvíčata porazit Dánsko minimálně o tři branky. Ze hry venku jsou Portugalci, kteří sice porazili Makedonii 4:2, nicméně díky horšímu skóre oproti Slovensku už nemají nárok na postup. O postupujícím ze druhého místa se tak rozhodne mezi Českem a Slovenskem.

Ani výsledek 3:0 nemusí stačit k postupu. Při totožném zisku bodů a i skóre rozhoduje disciplinární kritérium, které momentálně říká, že Slováci mají stejně jako český výběr čtyři žluté karty. Výhodou pro Českou republiku je fakt, že svůj zápas budou hrát jako poslední a budou tak přesně vědět, jaký výsledek potřebují k postupu.

Česko – Dánsko Live stream ⏬


Česko – Dánsko Live zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.