ME 21 Německo – Česko Živě

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Mistrovství Evropy U21 • Skupina C

18.6. 2017 18:00 hod

Německo – Česko

I přes nesmírnou kvalitu českého výběru jde do dnešního utkání v roli favorita Německo. Němci opanovali svou kvalifikační skupinu, ve které vyhráli všech deset zápasů a inkasovali pouze osm branek. Na posledním evropském šampionátu navíc Němci vypadli v semifinále, což budou chtít jistě napravit. Německý trenér má navíc k dispozici zvučná jména jako jsou Max Meyer, Levin Öztunalı nebo Serge Gnabry.

Výběr Vítězslava Lavičky přijel do Polska s velkým očekáváním. Lvíčata za sebou v kvalifikační skupině nechala favorizovanou Belgii a postoupila z prvního místa s pětibodovým náskokem. Před evropským šampionátem sehrála česká jednadvacítka dva přípravné duely s Ázerbájdžánem. V obou případech se Lavičkova družina radovala z vítězství, nejprve 5:0 a poté 2:1. Český kádr je na letošní šampionátu opravdu nabitý. Kromě fotbalistů s ligovými zkušenostmi typu Holzera, Maška nebo Panáka se Vítězslav Lavička může spolehnout také na Patrika Schicka, který by měl být tahounem! Jedinou kaňkou před úvodním vystoupením může být zranění Aleše Matějů, který si na tréninku poranil zadní stehenní sval.

Německo – Česko Live stream ⏬


Německo – Česko Live zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.