ŽIVĚ Velká cena Katalánska ( MOTO GP)

Sledujte živě závody MOTOGP Moto2 Moto3 zde

MotoGp Velká cena Velká cena Katalánska Živě Grand Prix

MotoGp online live stream 2017 11.6 2017 11:00

Velká cena Katalánska – Moto3 (11:00) | Velká cena Katalánska – Moto2 (12:20) | Velká cena Katalánska – MotoGP (14:00)

Okruh – Circuit de Barcelona-Catalunya:
Barcelonský okruh byl otevřen v roce 1991 a hned o čtyři roky později prošel modernizací. Tento moderní autodrom je dějištěm řady významných událostí a hostí i závody Formule 1 a světového šampionátu silničních motocyklů. Závodníci se zde musí vypořádat s šestnácti zatáčkami. Délka trati je 4727 metrů.

Po loňské tragické nehodě Luise Saloma sáhli pořadatelé ke změně konfigurace trati, která se dotkla především závěrečné pasáže okruhu. Jejím cílem je jezdce zpomalit.

Velká cena Španělska Zde živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.