ŽIVĚ Norsko – Česko

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání

Kvalifikace MS (Evropa)

10.6. 2017 20:45 hod

Norsko – Česko

Český národní tým je na tom lépe, po půlce kvalifikačního cyklu se usadil na třetím místě. Na vedoucí Německo se sice dívá se sedmibodovým odstupem, ale druhé Severní Irsko se vzdáleno na pouhé dva body. I zde ale platí fakt, že dnešní duel je opravdu megadůležitý, jakákoliv ztráta by znamenala snížení šancí na alespoň baráž na minimum.

Domácí tým tuto kvalifikaci nerozehrál vůbec dobře a po polovině je až na pátém místě se ziskem pouhých tří bodů. Před sebou tak má i Ázerbájdžán, na ten ztrácí už čtyři body. Na Severní Irsko, které je momentálně druhé a drží šanci na baráž už ale ztrácí bodů sedm! Pokud tedy chtějí seveřané ještě pomýšlet na šanci se zúčastnit šampionátu, musí dnes bezpodmínečně bodovat za tři body.

Norsko – Česko Live stream ⏬

Norsko – Česko živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.