Hokejbal Slovensko – Česko živě

Zde můžete sledovat dnes hokejbalové utkání

Slovensko – Česko

9.6. 2017 21:15 hod

Slovensko, jakožto jeden z favoritů na zlato, kráčí zatím turnajem bez porážky. Po výhrách 3:1 nad Indií, Finskem a Řeckem Slovensko zakončilo základní skupinu vítězstvím 3:0 nad Kanadou. Ve čtvrtfinále čekalo Slováky Portugalsko a ani ono jejich vítěznou šňůru nepřerušilo. Naši východní sousedé vyhráli 4:0 a mohli se začít těšit na semifinále.

Úvodní sestavy:

Slovensko: Petrík (Mišovec) – Minárik, Kačer, Titka, Blahút, Bujdák, Zelenka, Tupý, Dejneka, – Rampáček, Martinusík, Kollár, Hrivnák, Beniač, Maděra, Oravec, Teplický, Slovák, Škultéty, Lipták, Svitana, Božík, Piják

Česko: Heczko (Šimara) – Benedikt, Dědič, Kudela, Pospíšil, Rejthar, Slanec, Švanda, Vlasák – Barnošák, Bílý, Březina, Fejfar, Hnízdil, Bacovský, Kruček, Kubeš, Lux, Peschout, Soukup, Špaček, Štěpáník, Wróbel.

Slovensko – Česko Živě Live stream ⏬

Sledujte živě zde

Živě Slovensko – Česko Živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.