Živě Berdych – Chung

Zde můžete sledovat tenisové utkání (ATP Lyon (antuka) • Osmifinále)

ATP Lyon (antuka) • Osmifinále

24.05.2017, 18:00

Berdych – Chung

Tenisový turnaj ATP 250 ve francouzském Lyonu dnes nabízí osmifinálový duel Tomáše Berdycha s Hyeonem Chungem. Zápas začíná v 18:00.Vzájemné zápasy
1:0 pro Berdycha. Český hráč porazil Chunga v Miami ve druhém kole před dvěma lety 6:3, 6:4. Hrálo se pochopitelně na venkovním tvrdém povrchu.

Berdych – Chung zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.