Živě Ajax Amsterdam – Manchester United

Zde můžete sledovat dnes fotbalové utkání živě online live 

24.5.2017, 20:45

Ajax Amsterdam – Manchester United

Evropské poháry před sebou mají již pouze finálová utkání. V rámci finále Evropské ligy na sebe ve Stockholmu naráží dva slavné celky. Nizozemský Ajax Amsterdam vyzve anglický Manchester United. Lehkým favoritem utkání jsou „Rudí ďáblové“, nicméně ve finále těžko předjímat, kdo nakonec oslaví titul. Vítězný celek si zajistí účast v Lize mistrů pro příští ročník. I z českého pohledu je finále nesmírně zajímavé, protože v případě vítězství týmu z Anglie půjde vítěz českého poháru do základní skupiny Evropské ligy, což by byla pro Zlín velká bomba

Aktualizujte stránku zmáčknutí F5 na klávese pokud nevidíte přenos ( odkaz nebo přenos se objeví přesný čas začátku zápasu)

 

Ajax Amsterdam – Manchester United živě

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.